Baza Koltuk Kanepe Ayağı Civatalı 15 Cm M8 incediş

  •  BAZA AYAĞI KOLTUK AYAĞI KANEPE AYAĞI CİVATALI 15 CM  M8 İNCE DİŞ *NOT* -Talep ettiğiniz ürünümüz İnce Diş Baza Ayağı (metrik 8) olan modelimizdir. Yani civata çapını ölçtüğünüzde çapı 6 mm civarındadır. Kalın dişli olan ürünümüzden almak isterseniz, diğer ürünlerimize bakarak sipariş verebilirsiniz. *Ürünün Ölçüleri -Ürünün Yüksekliği: 15 cm. -Üst bölçenin çapı: 5 cm -Alt bölgenin çapı: 7 cm *Ürünün Özellikleri -Renk: Krom (Parlak) Kaplama. -Estetik bir görünüm imkanı sağlar. *Kullanım Alanı/Amacı -Bazalarınızda, sehbalarınızda, kanepelerinizde, çekyatlarınızda son derece sağlam ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. -Sağlam olduğu için ağırlık taşıma kapasitesi yüksektir. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. -Bazalarınızı, sehbalarınızı, kanepelerinizı, çekyatlarınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz. *Cıvata Ölçüleri Nedir? -6 mm çapında ki Baza Ayakları ince diş (metrik 8), 8 mm çapında ki Baza Ayakları kalın diş (metrik 3/8) olarak ifade edilmektedir. *Cıvata Nasıl Ölçülmeli? -Baza ayağınızın ucundaki ince yapıya sahip olan cıvata çapını (kalınlığını) metre, kumpas veya cetvel yardımı ile kaç mm olduğunu ölçmeniz gerekmektedir. Ölçtükten sonra tarafımıza bildirmelisiniz..

SİPARİŞ 03523303800

12cm Baza Koltuk Kanepe Ayağı Civatalı M8 ince diş

  • BAZA AYAĞI KOLTUK AYAĞI KANEPE AYAĞI CİVATALI 12 CM (8 ADET) M8 İNCE DİŞ *NOT* -Talep ettiğiniz ürünümüz İnce Diş Baza Ayağı (metrik 8) olan modelimizdir. Yani civatanın tepeden baktığınızdaki yuvarlak kısmı ölçtüğünüzde çapı 6 mm civarındadır. Kalın dişli olan ürünümüzden almak isterseniz, diğer ürünlerimize bakarak sipariş verebilirsiniz. *Ürünün Ölçüleri -Ürünün Yüksekliği: 12 cm. -Üst bölçenin çapı: 5 cm -Alt bölgenin çapı: 7 cm *Ürünün Özellikleri -Renk: Krom (Parlak) Kaplama. -Estetik bir görünüm imkanı sağlar. *Kullanım Alanı/Amacı -Bazalarınızda, sehbalarınızda, kanepelerinizde, çekyatlarınızda son derece sağlam ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. -Sağlam olduğu için ağırlık taşıma kapasitesi yüksektir. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. -Bazalarınızı, sehbalarınızı, kanepelerinizı, çekyatlarınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz. *Cıvata Ölçüleri Nedir? -Tepesindeki yuvarlak kısmın çapını ölçtüğünüzde 6 mm çapındaki Baza Ayakları ince diş (metrik 8), 7,5 mm çapındaki Baza Ayakları kalın diş (metrik 3/8) olarak ifade edilmektedir. Fakat Kenarda bulunan çıkıntı tırtıklı kısımlarını da hesaba katarsanız 7,5 mm çapındaki Baza Ayakları ince diş (metrik 8), 8,5 mm çapındaki Baza Ayakları kalın diş (metrik 3/8) olarak ifade edilmektedir. *Cıvata Nasıl Ölçülmeli? -Baza ayağınızın ucundaki ince yapıya sahip olan cıvata çapını (kalınlığını) metre, kumpas veya cetvel yardımı ile kaç mm olduğunu ölçmeniz gerekmektedir. Ölçtükten sonra tarafımıza bildirmelisiniz..

Vidalı Baza Ayakları

Vidalı baza ayakları metrik 8 , 5/16 , 3/18 ve metrik 10 olarak değişebilir.

Satın almadan önce vidanın özelliğini bilmeniz gerekir.

İstikbal Bellona ürünlerinde metrik 8 kullanır.

Ürünleriniz Metrik 8 vidalı özellikte ise ayaklar ; ahşap vidalı ayak, plastik vidalı ayak , metal vidalı ayak temin edebilirsiniz.

Diğer vida özelliklerinde ise fazla seçeneğiniz bulunmuyor sadece metal vidalı ayak kullanabilirsiniz.

Daha fazla detay için irtibat

03523303800 

Vidasız Baza Ayakları

Vidasız baza ayakları kanepe ayaklarıyla aynı özellikteki ürünleri kullanabilirsiniz.

Vidasız baza ayağı plastik , metal , ahşap seçenekleri mevcuttur.

10-15 ayarlı baza ayağı